Zaginęła 16-letnia Joanna Gibka - Informacje - Policja Łódzka

Informacje

Zaginęła 16-letnia Joanna Gibka

Po raz kolejny zwracamy się z apelem o pomoc w poszukiwaniach 16-letniej Joanny Gibkiej, mieszkanki miejscowości Niechmirów w gm. Burzenin. Młoda kobieta ostatni raz widziana była w miejscu swojego zamieszkania 26 lutego 2021 roku ok. godz. 21:20.

Joanna Gibka ma 168 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy proste do ramion, farbowane ciemny blond, oczy koloru niebieskiego,  twarz owalna, uszy lekko odstające, nos lekko garbaty, znamię w postaci pieprzyka  po prawej stronie brody.

W dniu zdarzenia ubrana była w spodnie typu dres koloru czarnego z czerwonym sznurkiem na lewej nogawce, bluza typu polar koloru czarnego z żółtym kołnierzem  od wewnętrznej strony, obuwie typu trapery koloru czarnego wiązane z bocznymi zamkami.

 

W przypadku posiadania jakiejkolwiek informacji o zaginionej kobiecie  prosimy o kontakt z Komisariatem Policji  w Złoczewie tel. 47 845 19 50 w godz. 06:00 - 22:00 bądź całodobowo z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu pod numerem telefonu 47 845 17 05 lub 47 845 17 07. Telefon alarmowy 112.

 

  • Zdjęcie przedstawia wizerunek młodej  kobiety do pasa. Zdjęcie  jest  w kolorze czarno-białym. Kobieta ubrana jest w golf koloru czarnego, ma związane włosy, głowę lekko pochylona w prawą stronę.
  • Zdjęcie przedstawia wizerunek młodej kobiety . Widać twarz i korpus ciała do ramion. Kobieta ubrana w bluzę koloru białego, rozpiętą przy szyi. Prawa ręka kobiety znajduje się za jej głową, głowa lekko odchylona do tyłu w prawa stronę.
  • Zdjęcie przedstawia wizerunek młodej  kobiety. Widoczna jest cała postać. Kobieta stoi na tle otwartych drzwi samochodu,  ma ciemne włosy długości do ramion, ubrana jest w kombinezon na ramiączkach w kolorowe wzory i białe skarpetki, ma rozpuszczone  włosy, w tle widać dachy budynków