Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Koluszkowscy policjanci dotarli na czas i zapobiegli tragedii

Koluszkowski patrol otrzymał zgłoszenie, że na podległym im terenie przebywa młoda kobieta, która zamierza popełnić samobójstwo. Mając tylko szczątkowe informacje o miejscu, w którym może się znajdować funkcjonariusze złożyli je w całość i dotarli na czas. Udzielili pierwszej pomocy, opatrzyli zranioną rękę i wezwali na miejsce pomoc medyczną. Dzięki szybkiemu działaniu policjantów nie doszło do tragedii.

2 maja 2021 roku około godziny 12:30 policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego  koluszkowskiej komendy otrzymali i informację, iż życie młodej kobiety może być zagrożone. Liczyła się każda minuta i jak najszybsze działanie. Mieli tylko szczątkowe informacje o miejscu, w którym się znajduje. Opisała, że jest  w pobliżu lasu i widzi białe budynki . Mundurowi szybko skojarzyli to miejsce dzięki doskonałej znajomości terenu. Dotarli tam. Zauważyli poranioną 26-letnią kobietę, której natychmiast udzielili pomocy medycznej i wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe. Dzięki determinacji i szybkiemu działaniu koluszkowskich policjantów nie doszło do tragedii. Mundurowi po raz kolejny udowodnili, że życie ludzkie ma największą wartość.

St. post. Dawid Taroń i post. Łukasz Kosieradzki to policjanci, którzy od niedawna pełnią służbę w szeregach Policji, jednak pomimo krótkiego doświadczenia w służbie wykazali się profesjonalizmem i rzetelnością. Kiedy w grę wchodzi walka o ludzkie życie liczy się spokój, opanowanie i właściwe podejście.

  • dwaj umundurowani policjanci, maja maseczki na twarzy
Powrót na górę strony