Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sekatorem wybijał szyby w sklepach

Policjanci z komisariatu w Białej Rawskiej zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę niszczenia cudzej rzeczy. Pijany 35-latek, sekatorem uderzał w szybę wystawową kwiaciarni, a następnie poszedł do sklepu obok, gdzie skutecznie roztrzaskał kolejną i ukradł paczkę papierosów. Mężczyzna noc spędził w rawskiej komendzie. Teraz odpowie za kradzież z włamaniem.

4 maja 2021 roku o godzinie 22.30, dyżurny rawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który rozbija szyby w sklepach na Placu Wolności w Białej Rawskiej. Natychmiast skierowano tam patrol. Zobaczyli w jednym ze sklepów spożywczych rozbitą w drzwiach szybę, a w środku chowającego się mężczyznę, który trzymał w ręce metalowy sekator. Policjanci natychmiast obezwładnili i zatrzymali 35-latka. Po zbadaniu trzeźwości okazało się, że w organizmie miał prawie promil alkoholu. Mieszkaniec powiatu rawskiego, sekatorem najpierw uderzył w szybę kwiaciarni, a gdy nie udało mu się wejść do środka swoje kroki skierował do sklepu spożywczego, w którym wybił szybę i z wnętrza skradł paczkę papierosów. Policjantom powiedział, że musiał schować się przed ...demonami. Noc spędził w policyjnej celi. Teraz odpowie za kradzież z włamaniem za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

  • Dwóch mężczyzn, jeden w kajdankach stojący tyłem w niebieskiej podkoszulce, a drugi w koszuli w kwiaty niebieskie na lewym reku opaska z napisem policja w tle kraty.
Powrót na górę strony