Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani sprawcy kradzieży

Posterunek Policji w Hermanowie Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach prowadzi postępowanie w sprawie dokonanej 20 kwietnia 2021 roku w miejscowości Rydzyny w gminie Pabianice kradzieży pieniędzy oraz butelki koniaku oraz w sprawie dokonanej 29 kwietnia 2021 roku w miejscowości Bychlew w gminie Pabianice kradzieży pieniędzy.

Sprawcami są dwie kobiety i mężczyzna - pierwsza w wieku około 40 lat  średniej budowy ciała, ubrana w kurtkę koloru niebieskiego, na głowie chusta w kolorze pomarańczowym, spodnie niebieskie, na twarzy maseczka koloru jasno-niebieskiego druga kobieta w wieku około 50 lat, tęgiej budowy ciała, ubrana w sukienkę w kolorze bordowym z rękawami w kolorze jasno-niebieskim, na głowie chusta w kolorze czarnym,  mężczyzna w wieku około 55 lat, tęgiej budowy ciała, ubrany w bluzę koloru niebieskiego, spodnie koloru czarnego, na głowie kaszkiet koloru ciemnego, na twarzy maseczka koloru jasno-niebieskiego. Sprawcy poruszali się pojazdem marki Renault Megane (kombi) na niemieckich numerach rejestracyjnych (koloru szarego). Kobiety pod pretekstem sprzedaży tekstyliów, koców i pościeli wchodziły na posesję. Mężczyzna w tym czasie oczekiwał na ich powrót w samochodzie zaparkowanym przed wejściem na teren nieruchomości.

 

Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców lub które rozpoznają pojazd proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 8424 087 lub 47 8424 089 (pon-pt., godz.08:00-16:00) lub na telefon Dyżurnego KPP Pabianice 478424 300 lub 478424 302  czynny całą dobę .

Powrót na górę strony