Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złość wyładował na samochodach

Policjanci z widzewskiego komisariatu zatrzymali na gorącym uczynku nietrzeźwego 40-latka, który uszkodził 4 zaparkowane samochody. W przeszłości był już notowany, obecnie odpowie za zniszczenie mienia za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

10 sierpnia 2021 roku około godziny 3.00 policjanci z VI Komisariatu Komendy Miejskiej Policji w Łodzi otrzymali informację o mężczyźnie, który jak podawał zgłaszający, idzie wzdłuż alei Piłsudskiego i dewastuje samochody. Funkcjonariusze niezwłocznie pojechali we wskazany rejon i w okolicach numeru 45 zauważyli mężczyznę, który zajęty był wyrywaniem wycieraczki z zaparkowanego opla. Natychmiast został zatrzymany.

Okazał się nim notowany w przeszłości 40-latek. Był nietrzeźwy, badanie wykazało ponad 1,30 promila alkoholu w jego organizmie. W rozmowie z mundurowymi, przyznał się, że niszcząc samochody chciał odreagować złość. Policjanci sprawdzili pojazdy stojące w tym rejonie i stwierdzili uszkodzenia jeszcze w trzech innych pojazdach, fordzie, toyocie i citroenie. Auta miały oberwane wycieraczki, uszkodzone lusterka. Obecnie trwa szacowanie strat powstałych w wyniku destrukcyjnej działalności 40-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzut zniszczenia mienia, grozi mu kara do 5 lat więzienia. Sprawa jest rozwojowa, dalsze czynności prowadzą śledczy z VI Komisariatu Policji.

  • Drzwi radiowozu z napisem policja.
Powrót na górę strony