Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł trzy pojazdy po to aby sprzedać je na części

Policjanci z wydziału kryminalnego komendy miejskiej w Łodzi zatrzymali 36-latka, który trudnił się kradzieżami pojazdów na terenie Łodzi. Jednocześnie funkcjonariusze odzyskali trzy utracone auta, które niebawem powrócą do rąk prawowitych właścicieli.

27 sierpnia 2021 roku łódzcy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej uzyskali informację na temat kradzieży opla astry z przyblokowego parkingu na terenie dzielnicy Łódź- Górna. Funkcjonariusze prowadzący czynności w sprawie zgłoszonego przestępstwa, dzięki dobremu rozeznaniu środowiska przestępczego, bardzo szybko wytypowali osobę, która mogła być sprawcą tego czynu.

1 września 2021 roku podejrzany 36-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy w momencie, gdy wsiadał do skradzionego auta zaparkowanego na jednym z parkingów. Zaskoczony mężczyzna nie stawiał oporu. Podczas dalszych czynności podejrzany przyznał się jeszcze do dwóch kradzieży aut marki Opel i Skoda, twierdząc że kradł auta, po to, aby sprzedać je na części. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 36-latkowi trzech zarzutów kradzieży z włamaniem. Decyzją Prokuratury Łódź-Górna mężczyzna został objęty dozorem policyjnym.

  • Policjanci prowadzą mężczyznę podejrzanego o kradzież aut.
Powrót na górę strony