Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Rawy zebrali książki dla pacjentów onkologicznych

Funkcjonariusze z Rawy Mazowieckiej przyłączyli się do Świątecznej Zbiórki Książek, które trafią na oddziały onkologiczne dla pacjentów spędzających święta w szpitalu.

Miejska Biblioteka Publiczna w Rawie Mazowieckiej zorganizowała zbiórkę książek dla pacjentów onkologicznych. Policjanci z Rawy po przeczytaniu ogłoszenia, natychmiast przyłączyli się do tej jakże szlachetnej akcji. Praktycznie każdy z nas ma w domu już przeczytaną książkę, którą może podzielić się z drugim człowiekiem. Jedynym wymogiem było napisanie dedykacji, życzeń, kilku ciepłych słów, ponieważ taki personalizowany prezent nabiera dodatkowo emocjonalnej wartości. Zbiórka książek trwała zaledwie kilka dni. Ponad 80 publikacji zarówno dla dorosłych jak i dzieci, uzbierali policjanci i pracownicy komendy w Rawie oraz Białej Rawskiej. Pudełko z książkami 7 grudnia, zostało przekazane do MBP w Rawie skąd trafią do szpitali.

Pamiętajmy, że każdy z nas może zostać Świętym Mikołajem!

 

 

mł. asp. Agata Krawczyk

 

  • dwóch policjantów trzymających pudełko z książkami, policjantka i kucający dyrektor biblioteki na tle regałów z książek
  • dłoń policjanta piszącego życzenia w książce
  • otwarte książki w których widać dedykacje
Powrót na górę strony