Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za zabójstwo męża

Policjanci z II komisariatu w Łodzi zatrzymali 45-letnią kobietę, która odpowie za zabójstwo swojego męża. Do zdarzenia doszło podczas kłótni w sylwestrowy wieczór. Prowadzona przez medyków reanimacja nie przyniosła rezultatu, rana zadana nożem okazała się śmiertelna. Kobiecie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 31 grudnia 2021 roku w mieszkaniu znajdującym się przy ul.  Limanowskiego w Łodzi. Po godzinie 21:00 dyżurny II Komisariatu Policji w Łodzi otrzymał zgłoszenie o leżącym na podłodze  nieprzytomnym mężu zgłaszającej.

Na miejsce natychmiast skierowano policyjny patrol. Mundurowi zastali załogę ratunkową reanimującą mężczyznę oraz zgłaszającą. Niestety nie udało się uratować mu życia. Posiadał  ranę kłutą na wysokości klatki piersiowej. Lekarz stwierdził zgon 37-latka. O zaistniałej sytuacji powiadomiono prokuratora, który przyjechał na miejsce nadzorować policyjne działania.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz ślady kryminalistyczne. Zebrany na miejscu materiał dowodowy pozwolił na ustalenia przebiegu zdarzenia. Podejrzewana żona została zatrzymana. Miała w organizmie blisko 2 promile alkoholu . 45-latka usłyszała prokuratorski zarzut zabójstwa. Ta zbrodnia zagrożona jest karą nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Sąd aresztował podejrzaną na 3 miesiące.

mł.asp. Kamila Sowińska

 

  • Policjant konwojuje zatrzymaną.
Powrót na górę strony