Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nakręceni na pomaganie

Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim mł.insp. Rafał Rękawiecki przekazał worek nakrętek, które zbierane są dla najbardziej potrzebujących. Przed budynkiem piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach stanęło I Piotrkowskie Serce Pomocy, które już dzisiaj zaczęło wypełniać się nakrętkami.

Piotrkowscy policjanci chętnie przyłączają się do inicjatyw, których celem jest pomoc potrzebującym. Tym razem jest to akcja zbierania plastikowych nakrętek, popularyzowana od kilku lat. 25 stycznia 2022 roku I Piotrkowskie Serce Pomocy stanęło przed budynkiem piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. W uroczystym zaprezentowaniu pojemnika w kształcie serca zainaugurowanym przez Pełnomocnika Rektora UJK w Kielcach ds.Filii w Piotrkowie Trybunalskim – dr hab. Jerzego Prochwicza, wziął udział Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim – mł. insp. Rafał Rękawiecki. Serce zapełniło się w części nakrętkami przesypanymi z worka zebranego przez piotrkowskich policjantów. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz uczelni, Radny Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego – Łukasz Janik oraz studenci. Przekazane nakrętki trafiają do recyklingu, a zebrane w ten sposób pieniądze pozwalają wspierać tych najbardziej potrzebujących.

Dagmara Mościńska

  • Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim- mł. insp. Rafał Rękawiecki stoi przy I Piotrkowskim Sercu Pomocy postawionym przed budynkiem piotrkowskiego uniwersytetu
  • Na zdjęciu Komendant Rękawiecki przemawia do przedstawiciela władz uczelni oraz zgromadzonych gości
  • Komendant Rękawiecki stoi obok przemawiającego Pełnomocnika Rektora UJK w Piotrkowie Trybunalskim
Powrót na górę strony