Informacje

Policjant na podium i z pucharem

Policjant z Zespołu Konwojowego KWP Łódź z siedzibą w Łowiczu wystartował w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym". Starszy sierżant Mateusz Fabjański zajął II miejsce w tym biegu.

6 marca 2022 roku w Łowiczu odbył się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym". Zawodnicy mieli do pokonania dystans 5 kilometrów. W biegu startowali także funkcjonariusze z łowickiej komendy. Wśród nich był policjant z Zespołu Konwojowego KWP Łódź z siedzibą w Łowiczu. Wśród blisko 80 uczestników starszy sierżant Mateusz Fabjański zajął w tym biegu II miejsce i stanął na podium. Pasją Mateusza jest sport. Jest bardzo aktywny fizycznie, trenuje na co dzień. W przeszłości był zawodnikiem łyżwiarstwa szybkiego w UKS Błyskawica w Domaniewicach. Funkcjonariusz lubi biegać, zwłaszcza na długich dystansach, i ma na swoim koncie już wiele sukcesów w tej dziedzinie. Serdecznie gratulujemy.