Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za kradzież

Wspólne działania kryminalnych i dzielnicowych z Tuszyna doprowadziły do wytypowania i zatrzymania dwóch mężczyzn w wieku 34 i 38 lat, którzy ukradli rynny i rury spustowe przy jednym z domów mieszkalnych na terenie miasta. Wartość strat to 3000 złotych. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat więzienia.

1 kwietnia 2022 roku kryminalni z Komisariatu Policji w Tuszynie uzyskali informację dotyczącą kradzieży rynien i rur spustowych z budynku mieszkalnego w Tuszynie. Wartość strat oszacowano na 3 000 złotych. Współpracując z dzielnicowymi kryminalni szybko wytypowali i dotarli do amatorów cudzego mienia. Już kilka godzin po zgłoszeniu dwaj mieszkańcy Tuszyna w wieku 34 i 38 lat zostali zatrzymani. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży wspólnie i w porozumieniu. Takie przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

sierż. sztab. Aneta Kotynia

  • od lewej stoi odwrócony tyłem policjant w żółtej kamizelce z napisem policja a przed nim stoi zatrzymany mężczyzna, obok nich stoi policjant w granatowym mundurze a przed nim stoi zatrzymany drugi mężczyzna.
Powrót na górę strony