Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobił taksówkarza i uszkodził auto, teraz odpowie przed sądem

Policjanci z I komisariatu w Łodzi zatrzymali agresywnego 21- latka, który pobił taksówkarza a za zwróconą uwagę dodatkowo uszkodził mu auto. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwa podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

15 kwietnia 2022 roku przed godziną 2:00, policjanci z I komisariatu w Łodzi otrzymali informację o agresywnym mężczyźnie podróżującym taksówką. Z relacji zgłaszającego wynikało, że w trakcie przewozu nagle jeden z klientów wyrzucił przez szybę pojazdu butelkę. Kierowca natychmiast zareagował na rażące zachowanie mężczyzny. Z uwagi na powstała awanturę i wyzwiska w stronę zgłaszającego postanowił zjechać na pobliską stację benzynową i poprosił, aby wszyscy opuścili pojazd.

Autem podróżowało dwóch mężczyzn oraz dwie kobiety. Gdy wysiedli nagle jeden z klientów zaczął uszkadzać taksówkę a gdy pokrzywdzony zwrócił mu uwagę, aby tego nie robił został przez niego uderzony. Obecne na miejscu kobiety próbowały uspokoić znajomego a drugi z mężczyzn oddalił się z miejsca. Pracownicy stacji widząc całe zajście natychmiast wezwali na miejsce policję. Po chwili awanturujący się napastnik był już w rękach stróżów prawa. Był to 21-letni mieszkaniec Łodzi. Śledczy z IV Komisariatu Policji w Łodzi postawili już zarzuty podejrzanemu za co grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Kamila Sowińska

  • Zatrzymany napastnik prowadzony przez policjantów.
Powrót na górę strony