Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci pobiegli w Piotrkowskim Nocnym Półmaratonie

Policjanci piotrkowskiej jednostki nie tylko zadbali o bezpieczeństwo podczas Piotrkowskiego Nocnego Półmaratonu, ale też wzięli w nim udział. W kategorii „Najlepszy policjant/policjantka” wygrała funkcjonariuszka piotrkowskiej jednostki.

10 czerwca 2022 roku piotrkowscy policjanci zabezpieczali Piotrkowski Nocny Półmaraton organizowany na terenie miasta. Mundurowi podczas przedsięwzięcia dbali o bezpieczeństwo uczestników, ale też innych uzytkowników dróg. Część funkcjonariuszy wzięła też udział w sportowej rywalizacji. Jednymi z uczestników był Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim podinsp. Radosław Malanowski oraz będący w stanie spoczynku I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim podinsp. Jacek Rzepkowski. Udział w biegu wzięli też funkcjonariusze z innych jednostek. W kategorii „Najlepszy policjant/policjantka” z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim – insp. Krzysztofa Dąbrowskiego puchary oraz nagrody otrzymali sierżant sztabowy Emil Wójcik z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi oraz sierżant Zuzanna Nowicz z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

 

st. asp. Izabela Gajewska

  • Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim wręcza puchar policjantce biorącej udział w Piotrkowskim Nocnym Półmaratonie
  • Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim wraz z Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Pomiędzy nimi stoi piotrkowska policjantka, która otrzymała puchar
  • Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim podczas biegu
  • policjant zabezpieczający trasę biegu półmaratonu, obok motocykl policyjny
  • Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim składa gratulacje policjantowi, który zdobył puchar w kategorii "Najlepszy Policjant"
Powrót na górę strony