Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany z dożywotnim zakazem i na podwójnym gazie

Poszukiwany listem gończym, został zatrzymany przez policjantów, gdy jechał samochodem mając ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo 32-latek złamał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Policjanci z opoczyńskiego wydziału ruchu drogowego, 10 lipca 2022 roku, o godzinie 19.05, w miejscowości Parczówek, zatrzymali do kontroli drogowej 32-letniego kierowcę forda transit.

W trakcie kontroli okazało się, że 32-latek jest nietrzeźwy. Badanie wykazało, że ma w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Ale to nie wszystko co miał na sumieniu kierowca. W trakcie sprawdzeń w policyjnych systemach, okazało się, że 32-latek jest poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności. Dodatkowo ma dożywotni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.  

Mężczyzna został zatrzymany. Za złamanie sądowego zakazu mężczyźnie grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

 

asp.szt. Barbara Stępień

Powrót na górę strony