Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Niebieski Bieg Niepodległości o Puchar Komendanta Głównego Policji

Niebieski Bieg Niepodległości wraca na biegową mapę Polski po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Organizatorem wydarzenia jest Wydział Komunikacji Społecznej KWP w Łodzi przy współudziale związków zawodowych NSZZP w Łodzi oraz Łódzkiej Grupy Wojewódzkiej SP IPA. Tegoroczna edycja biegu organizowana jest o puchar Komendanta Głównego Policji.

Do uczestnictwa w zawodach zapraszamy funkcjonariuszy i pracowników Policji, przedstawicieli służb mundurowych województwa łódzkiego i władz rządowych, samorządowych województwa łódzkiego oraz drużynę duchownych z Łodzi. Zawody odbędą się 5 listopada 2022 roku przy ulicy Wycieczkowej 86 - w Centrum Zarządzania Szlakiem Konnym w Łodzi. Prawo startu mają osoby, które do 23 października 2022 roku zgłoszą swój akces poprzez formularz rejestracyjny dostępny TUTAJ . Każdy z uczestników podczas weryfikacji w biurze zawodów zobowiązany jest do posiadania dokumentu tożsamości. Trasa wyznaczona będzie po ścieżkach Lasu Łagiewnickiego na dystansie 10 km. Bieg główny rozpocznie się o godzinie  11.00.
Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy bogate pakiety startowe, przepiękny medal na mecie, a dla najlepszych zawodników puchary!

Małgorzata Kosmala-Cybart

 

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony