Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na dzielnicowych zawsze można liczyć

Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu, który nie tylko dba o bezpieczeństwo mieszkańców, ale również służy pomocą w codziennych sytuacjach . Funkcjonariusze z I komisariatu łódzkiej komendy widząc zakrwawioną kobietę siedzącą na chodniku natychmiast zareagowali. Okazało się, że seniorka wcześniej upadła i wymagała interwencji medycznej. Policjanci zaopiekowali się 75-latką , która ostatecznie trafiła do szpitala. Słów wdzięczności nie było końca. Pomagamy i chronimy !

3 listopada 2022 roku po godzinie 9:00 dzielnicowi z I Komisariatu Policji w Łodzi podczas służby w rejonie ulicy Sterlinga zauważyli siedzącą na chodniku zakrwawioną kobietę. Natychmiast podbiegli do seniorki.  75-letnia mieszkanka Łodzi, która w rozmowie z policjantami opowiedziała, że idąc do domu potknęła się o krawężnik i straciła równowagę. W chwili upadku uderzyła twarzą o chodnik. Twierdziła, że nikt z przechodniów nie zareagował.

Stróże prawa wezwali na miejsce załogę pogotowia ratunkowego a oczekując na jej przyjazd  zatamowali i opatrzyli rany. Słów wdzięczności ze strony seniorki nie było końca. Decyzją lekarza 75-latka została, przewieziona do szpitala, gdzie trafiła pod opiekę medyczną. To doskonały przykład na to, że policjanci zawsze są gotowi, aby pomagać potrzebującym i podejmować działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

. asp. Kamila Sowińska

  • Dzielnicowi z I Komisariatu Policji w Łodzi stoją przy radiowozie.
Powrót na górę strony