Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na drodze S-8 zginął mężczyzna zmieniający koło w aucie

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego z udziałem ciężarówki i mężczyzny zmieniającego koło w aucie. W wyniku zdarzenia potrącony mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Funkcjonariusze apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

8 listopada 2022 roku po godzinie 3.00 na drodze ekspresowej S-8 na na pasie ruchu w kierunku Wrocławia doszło do potrącenia mężczyzny przez pojazd ciężarowy man z naczepą schmitz. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 39-letni pasażer hondy na pasie awaryjnym zmieniał koło w aucie. Najprawdopodobniej przejeżdżający w tym samym kierunku man kierowany przez 48-latka potrącił go. W wyniku poniesionych obrażeń 39-latek zmarł na miejscu. Kierujący samochodem ciężarowym był trzeźwy. Na miejscu pod nadzorem prokuratora wykonano czynności wyjaśniające zdarzenie drogowe. Ruch odbywał się płynnie.

mł. asp. Agata Krawczyk

  • policjant w kamizelce z napisem policja przy aucie w którym  widać brak powietrza w kole i klucz do odkręcania śruby
  • policjant w kamizelce z napisem policja w trakcie oględzin i pojazd stojący na pasie awaryjnym, z tyłu auta leży koło zapasowe
Powrót na górę strony