Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymali poszukiwanego i zabezpieczyli ponad kilogram narkotyków

Policjanci z Wydziału Kryminalnego I Komisariatu Komendy Miejskiej Policji w Łodzi zatrzymali 28-latka posiadającego znaczną ilość substancji psychotropowej o nazwie 3 CMC oraz marihuany. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym w związku z popełnieniem innego przestępstwa.

Stróże prawa z Wydziału Kryminalnego I Komisariatu Komendy Miejskiej Policji w Łodzi uzyskali informację dotyczącą miejsca ukrywania się mężczyzny poszukiwanego listem gończym. Policjanci postanowili zweryfikować tę wiadomość. Po dotarciu do jednej z kamienic w dzielnicy Łódź-Bałuty, funkcjonariusze wykorzystali dogodną sytuację i dostali się do wnętrza wytypowanego mieszkania. W lokalu oprócz poszukiwanego 28-latka kryminalni odnaleźli dużą ilość proszków niewiadomego pochodzenia oraz suszu roślinnego.

Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 700 gramów substancji psychotropowej o nazwie 3 CMC oraz  ponad 300 gramów marihuany. Ponadto w lokalu zabezpieczono akcesoria mogące służyć do porcjowania i rozdrabniania narkotyków, atrapy broni, a także ponad 40 000 złotych mogące pochodzić z przestępczego procederu. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Podejrzany został aresztowany przez sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej Łódź-Bałuty. Dalsze czynności prowadzą śledczy z II Komisariatu Policji w Łodzi.

nadkom. Marcin Fiedukowicz

  • dowody zabezpieczone przez policjantów, narkotyki, wagi, pieniądze i broń leżą pogrupowane na kanapie.
Powrót na górę strony