Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podczas legitymowania wpadł z narkotykami

Policjanci z komisariatu w Paradyżu, kolejny raz udowodnili, że ich policyjny instynkt nie zawodzi. Podczas patrolowania rejonu służbowego , zwrócili uwagę na mężczyzn, którzy na ich widok zaczęli się nerwowo zachowywać. Podczas kontroli ,przy jednym z mężczyzn ,funkcjonariusze znaleźli kilka gramów amfetaminy. Idąc tym tropem w jego mieszkaniu znaleźli ponad 38 gramów marihuany. 22-latek usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności

Policjanci ,18 listopada 2022 roku, patrolując rejon miejscowości Trojanowice, na jednym z parkingów, zauważyli pięciu młodych mężczyzn, którzy na widok umundurowanego patrolu  zaczęli się dość nerwowo zachowywać. Policjanci oczywiście podjęli wobec nich interwencję, aby sprawdzić co jest powodem takiego zachowania. Podczas legitymowania funkcjonariusze zwrócili szczególną uwagę na jednego z mężczyzn. Okazało się, że 22-latek miał przy sobie kilka gramów amfetaminy. Został zatrzymany.  Kolejnym etapem pracy policjantów było przeszukanie mieszkania zajmowanego przez młodego mężczyznę. 22-latek jest mieszkańcem jednej z miejscowości w powiecie koneckim. Kryminalni podczas przeszukania jego domu, znaleźli słoik wypełniony ponad 38 gramami marihuany. 22-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Przypominamy!

Posiadanie narkotyków jest przestępstwem i może podlegać (w zależności od posiadanej ilości) grzywnie, karze ograniczenia lub pozbawienia wolności (nawet do 10 lat).

• Prowadzenie pojazdów pod wpływem narkotyków może skutkować karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch.

• Zażywanie narkotyków / dopalaczy równocześnie z niektórymi lekami może spowodować groźne dla zdrowia skutki.

 

asp.szt. Barbara Stępień

  • słoik wypełniony suszem roślinnym- marihuana
Powrót na górę strony