Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pabianicka policjantka ze ... złotym sercem

Złote serca – tytuł ten jest przyznawany wszystkim osobom, firmom i instytucjom, które wspierają ideę wolontariatu oraz działania organizacji pozarządowych w naszym mieście i powiecie. Podczas tegorocznej XVII Gali z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza to zaszczytne wyróżnienie otrzymała policjantka z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii pabianickiej komendy.

Statuetki wykonane ręcznie przez podopiecznych Grupy Wolontarystycznej AGRAFKA w Pabianicach, są wyrazem ogromnej wdzięczności za wsparcie, nieocenioną pomoc i gotowość do działania na rzecz potrzebujących.

„Złote Serce” otrzymała:

sierż. szt. Agnieszka Jachimek - profilaktyk społeczny, który z wielką energią nie tylko angażuje się w akcje wolontarystyczne, lecz także je inicjuje. Zaangażowana w projekty profilaktyczne dotyczące przemocy rówieśniczej.

Funkcjonariuszka od kilku lat zajmuje się sprawami osób nieletnich. Na jej koncie są takie działania jak: Gra Miejska „Bierzemy na warsztat tolerancję” dla dzieci ze szkół podstawowych i ośrodków opiekuńczych, pikniki zarówno mundurowe, jak i te organizowane przez współpracujące instytucje, konkursy oraz prelekcje dla dzieci w różnym wieku, a także udział i organizowanie debat społecznych, tak ważnych dla naszych mieszkańców. W swoim działaniu inicjuje i wspiera wolontariat na terenie miasta i powiatu pomagając podopiecznym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Obecnie współdziała w zakresie realizacji projektu „Paczuszka dla Maluszka”.  

 

Gratulujemy i życzymy Agnieszce kolejnych wspaniałych projektów i inicjatyw na rzecz potrzebujących.

 

kom. Ilona Sidorko

 

Powrót na górę strony