Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek na DK 42 w Działoszynie

Pajęczańscy policjanci wyjaśniają okoliczności groźnego zdarzenia drogowego, do którego doszło w Działoszynie. W wyniku zderzenia pojazdów na skrzyżowaniu, dwie kobiety zostały przewiezione do szpitali. Apelujemy o ostrożność!

31 stycznia 2023 roku po godzinie 7 rano doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego z ulicą Mickiewicza w Działoszynie. Ze wstępnych ustaleń pajęczańskich policjantów drogówki wynika, że 41-letnia mieszkanka Działoszyna, kierująca renault, na skrzyżowaniu nie ustąpiła  pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej 32-letniej mieszkance tej samej miejscowości, kierującej volkswagenem. W wyniku groźnego, bocznego zderzenia pojazdów kierująca volkswagenem oraz jej 16-letnia pasażerka doznały obrażeń ciała. Na miejscu wypadku drogowego pajęczańscy funkcjonariusze udzieli pomocy przedmedycznej kobietom do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Kobiety przewieziono do szpitali. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności na drogach!

mł. asp. Wioletta Mielczarek

  • na ulicy stoi z rozbitym przodem samochód
  • na ulicy stoi oznakowany radiowóz, wóz strażacki obok dwa samochody osobwe
  • na ulicy stoi wóz strażacki, karetka, samochody dwa osobowe, obok kilku umundurowanych strażaków oraz umundurowany policjant
Powrót na górę strony