Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

XIII Halowe Mistrzostwa MSWiA w Piłce Nożnej "Mielno 2016" z pucharem „Fair Play” dla drużyny KWP w Łodzi

Tegoroczne Mistrzostwa odbyły się pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji. Do walki o najlepsze miejsca w turnieju stanęło 20 drużyn z całej Polski. Nasz garnizon reprezentowały drużyny z Bełchatowa, Kutna oraz drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

W fazie grupowej drużyna KWP w Łodzi miała przyjemność spotkać się taki drużynami jak KSP, KPP Bełchatów, Straż Graniczna z Chełma oraz Kielce. Wszystkie mecze zostały wygranie nie tracąc przy tym ani jednej bramki. Po ciężkiej walce na boisku w fazie grupowej drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi rozpoczęła grę w fazie pucharowej. W ćwierćfinale po zaciętej walce na boisku nasza drużyna uległa drużynie z Katowic 0:1 . Wszystkie rozgrywane mecze były na wysokim i wyrównanym poziomie.

Jury Mistrzostw przyznało Naszej drużynie Puchar Fair Play.

Nagrody dla zwycięzców wręczał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Piotr Ostrowski w towarzystwie Komendanta Miejskiego Policji w Koszalinie mł. insp. Krzysztofa Sieląga i Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów Mariana Boguszyńskiego. Zwycięskie drużyny oraz wyróżnieni zawodnicy zostali nagrodzeni upominkami, pucharami i medalami.

Drużynom z naszego garnizonu a zwłaszcza reprezentantom KWP w Łodzi gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów.

Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – drużyna z KWP w Kielcach

II miejsce – drużyna z KGP

III miejsce – drużyna ze Szkoły Policji w Pile

 

  • drużyna łódzkich piłkarzy
Powrót na górę strony