Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzień Matki

Dziś święto wszystkich Mam. Dzień, w którym nie może zabraknąć życzeń i uścisków. Wszystkim Mamom w dniu ich święta, życzymy wszystkiego co najlepsze! Szczególne życzenia kierujemy dla policjantki z Kutna, dla której rola Mamy to nowe potrójne wyzwanie.

Bezwarunkowa miłość, wyjątkowa więź i bycie całym światem dla swojego dziecka sprawiają, że rola mamy jest jedną z najpiękniejszych w życiu kobiety. Każda pracująca mama wie, jak trudno jest jednocześnie łączyć obowiązki rodzinne i zawodowe. Szczególnie mama, która na co dzień służy w policyjnym mundurze. Policjantki - mamy, doskonale radzą sobie z podwójnym, jakże ważnym obowiązkiem. Trud codziennej służby wynagradzają im dzieci które sprawiają, że świat staje się piękniejszy.

Mł. asp. Edyta Materka na co dzień pełni służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie. Miesiąc temu została szczęśliwą mamą trojaczków: Aleksandry, Alicji i Adasia. To nie wątpliwie potrójnie duże wyzwanie wymagające cierpliwości i bardzo dobrego zorganizowania. Jesteśmy przekonani, że nasza koleżanka sprawdzi się w nowej roli bardzo dobrze, a potrójne szczęście, którym została obdarowana będzie jej towarzyszyć również wtedy kiedy wróci do zadań służbowych.

W tym wyjątkowym dniu składamy wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia, dobrego zdrowia, siły, wytrwałości, miłości i wsparcia ze strony najbliższych, a także mnóstwa uśmiechu każdego dnia oraz spełnienia najskrytszych marzeń.

kom. Edyta Machnik

  • Trojaczki w wózkach.
  • Trojaczki leżą na łóżku nad nimi leżą maskotki.
  • Trzy wózki stoją na podwórku z przodu tulipan.
  • Policjantka na spacerze z trojaczkami.
Powrót na górę strony