Informacje

Losowanie grup do „Mundialu Uniejów”

23 maja 2023 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi odbyło się losowanie grup do II Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Kobiet i Mężczyzn "MUNDIAL UNIEJÓW" o Puchar Komendanta Głównego Policji, który odbędzie się 29 - 31 maja 2023 r. w Uniejowie.

Na obiekcie sportowym im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie, w dniach od 29-31 maja 2023 roku odbędzie się II Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet i Mężczyzn "MUNDIAL UNIEJÓW" o Puchar Komendanta Głównego Policji. W zmaganiach tych udział weźmą drużyny z całego kraju.

Turniej jest memoriałem, który ma na celu kultywowanie pamięci o tragicznie zmarłych policjantach łódzkiego garnizonu: mł. asp. Wiktorze Będkowskim, mł. asp. Bartłomieju Kuleszy oraz asp. Andrzeju Werstaku, którzy w tragicznych okolicznościach 26 marca 2007 roku w Zakładzie Karnym w Sieradzu oddali swoje życie wypełniając do końca rotę ślubowania. 

Ideą imprezy jest także doskonalenie sprawności fizycznej oraz kształtowanie pozytywnych postaw, a także budowanie dobrej atmosfery w służbie poprzez współzawodnictwo sportowe.

Uroczyste losowanie przeprowadził I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi inspektor Tomasz Olczyk.

Partnerem Wydarzenia jest "Województwo Łódzkie"

Patronat Honorowy Wydarzenia:
Wojewoda Łódzki
Marszałek Województwa Łódzkiego
Komendant Główny Policji

podkom. Adam Dembiński

Kobiety:

 

Mężczyźni: