Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Łódzkie eliminacje Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku 2023”

W dniach 14-16 czerwca 2023 roku w łódzkim garnizonie Policji zostały przeprowadzone eliminacje II stopnia XXVII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji - Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2023”. Zwycięzcy będą reprezentowali nasze województwo w ogólnopolskim finale.

Turniej na szczeblu wojewódzkim został przeprowadzony w Ośrodku Szkolenia Policji w Łodzi z siedzibą w Sieradzu. Podinspektor Artur Kawucha z Wydziału Prewencji KWP oficjalnie rozpoczął zawody, dziękując uczestnikom za zaangażowanie i życząc powodzenia w rywalizacji. Do zawodów przystąpiło 46 policjantów z komend powiatowych/miejskich Policji województwa łódzkiego. Przeprowadzono następujące konkurencje:

• Test wiedzy zawodowej
  • Stosowanie technik obezwładniania osób
  • Sprawdzian wyszkolenia strzeleckiego
  • Przeprowadzanie interwencji policyjnych
  • Bieg pościgowy

„Sprawdzian wyszkolenia strzeleckiego” odbył się w strzelnicy Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli, natomiast pozostałe konkurencje zostały przeprowadzone  na terenie Ośrodka Szkolenia Policji w Łodzi z siedzibą w Sieradzu.

W kwalifikacji generalnej wygrały następujące drużyny:
I miejsce zajęła reprezentacja z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli
II miejsce zajęła reprezentacja z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim
III miejsce zajęła reprezentacja z Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach

Policjanci, którzy zajęli pierwsze dwa miejsca, będą reprezentować łódzki garnizon w XXVII Ogólnopolskim Finale Turnieju Par Patrolowych w Szkole Policji w Słupsku.

Gratulujemy i trzymamy kciuki na eliminacjach finałowych!!!