Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Daj się zauważyć! Noś odblaski!

Wiesz, co to znaczy być NIEWIDZIALNYM na drodze? To znaczy, że kierowcy mogą Cię nie zauważyć. To znaczy, że życie może zależeć od przypadku, a tragedia może stać się faktem.

Czy zdajesz sobie sprawę, że każdego dnia, na nieoświetlonych ulicach, stajesz się niewidzialny?
Ale Ty masz w ręku moc, by to zmienić! To nie kosztuje dużo wysiłku, a może uratować Twoje życie lub życie kogoś, kogo kochasz.
#DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ! #NOŚ ODBLASKI!

To nie tylko gadżet, to nie tylko element garderoby - to Twój krzyk o życie, Twoje wołanie: "Zauważ mnie, bo chcę żyć!" To różnica między byciem widocznym a zniknięciem w mroku - to Twój głos mówiący: "Jestem tutaj, chcę wrócić do domu, chcę dojść do celu!"
#DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ! #NOŚ ODBLASKI!

Patrzysz w lustro i widzisz osobę, która ma moc zmieniać świat. Twoje działania są wzorem dla innych. To Twoja decyzja, która może uratować Ci życie
#DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ! #NOŚ ODBLASKI!

To nie jest abstrakcyjny przekaz. To codzienność, to Twoje życie, to życie tych, których kochasz. Brak odblasków może oznaczać koniec marzeń, planów, przyszłości. Ale Ty masz moc przełamania tej mrocznej rzeczywistości!
Nie czekaj. Nie zwlekaj. Każda chwila jest ważna. Pokażmy, że razem możemy zdziałać cuda, sprawić, że nasze ulice staną się miejscem, gdzie każdy może czuć się bezpiecznie.
#DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ! #NOŚ ODBLASKI!

Nie daj się ciemności. Bądź tym promieniem światła, który oświetla drogę, który chroni innych. Bo Twoje życie ma znaczenie, a Twoje działania mogą być tarczą przed bezlitosną ciemnością.
Pamiętaj, że Twoje wybory są potężne. Pokaż, że troszczysz się o innych. Razem możemy więcej!
Co tydzień znane osoby: aktorzy, celebryci, muzycy i sportowcy przyjmują patronat nad tą akcją, podkreślając jej wagę. Pokazują, że #DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ#NOŚ ODBLASKI# to priorytet dla każdego, kto troszczy się o bezpieczeństwo na drogach.
#DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ! #NOŚ ODBLASKI!

Twoje życie ma znaczenie – dla kogoś jesteś całym światem, a Twoje działania mogą być tarczą przed bezlitosną ciemnością.

Powrót na górę strony