Informacje

Policjanci otworzyli serca dla Zuzi

Piotrkowscy policjanci nominowani przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach wzięli udział w challenge Serce dla Zuzi. Mundurowi symbolem serca wsparli małą dziewczynkę, ale również zorganizowali zbiórkę środków, które pomogą jej w walce z chorobą.

Piotrkowscy policjanci wzięli udział we wsparciu zbiórki na leczenie małej Zuzi. Piotrkowska jednostka do challenge została nominowana przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach i oczywiście wyzwanie przyjęła, dlatego 15 listopada 2023 roku policjanci wraz z pracownikami cywilnymi piotrkowskiej jednostki utworzyli kształt serca przed budynkiem komendy. Akcja Serce dla Zuzi dedykowana jest malutkiej dziewczynce, która zmaga się z guzem w śródpiersiu. Policjanci zorganizowali również zbiórkę środków, które pomogą jej w walce z chorobą, ponieważ Zuzia wymaga bardzo kosztownej operacji.

Challenge polega na wytypowaniu jednostki/urzędu/stowarzyszenia, które wykonają serce dla Zuzi, a zebrane podczas zbiórki środki zostaną przekazane na leczenie dziewczynki. Zasady są proste: jednostka, urząd czy stowarzyszenie, które wezmą udział muszą zasilić konto kwotą minimum 50 złotych. Nominowani którzy tego nie wykonają wspomagają skarbonkę kwotą 100 złotych.

Aby nie zatrzymywać lawiny dobroci do Serca dla Zuzi nominujemy:

IV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stefana Roweckiego – Grota w Piotrkowie Trybunalskim

Komendę Powiatową Policji Powiatu Łódzkiego Wschodniego

oraz Komendę Powiatową Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Więcej informacji na temat chorej Zuzi oraz zbiórki na jej leczenie znajdziesz tutaj.

asp. sztab. Izabela Gajewska

 

  • Policjanci wraz z pracownikami socjalnymi podczas tworzenia Serca dla Zuzi.
  • Policjanci wraz z pracownikami socjalnymi podczas tworzenia Serca dla Zuzi.
Powrót na górę strony