Informacje

I Turniej Służb Mundurowych Piłki Siatkowej ,,Radomsko 2023”

18 listopada 2023 roku na terenie Szkoły Podstawowej w Jedlnie 10 drużyn stanęło do rywalizacji o miejsce na podium I Turnieju Służb Mundurowych w Pilce Siatkowej zorganizowanym przez Organizację Międzyzakładową NSZZ ,,Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Województwa Łódzkiego.

W minioną sobotę 7 drużyn policyjnych a wśród nich liczna reprezentacja policjantów z powiatu radomszczańskiego, funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim i Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu sprawdzali swoje umiejętności gry w ,,siatkówkę” rywalizując o zwycięskie puchary. Swoich zawodników wystawili także  strażacy ochotnicy i ratownicy medyczni. I Turniej Służb Mundurowych Piłki Siatkowej ,,Radomsko 2023” został zorganizowany przez Organizację Międzyzakładową NSZZ ,,Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Województwa Łódzkiego. Turniej odbył się pod patronatem Powiatu Radomszczańskiego, przy wsparciu partnerów, między innymi  Powiatu Piotrkowskiego, Bełchatowskiego, Gminy Ładzice. Turniejowym meczom sędziowali nauczyciele z Publicznej Szkoły Podstawowej imienia Marii Konopnickiej  w Gomunicach. Uczestnicy rozgrywek reprezentowali wysoki poziom gry, z zachowaniem ducha współzawodnictwa. Najlepszymi okazali się:

I miejsce – drużyna OSP  Lipowczyce

II miejsce – drużyna z KP Kamieńsk

III miejsce – drużyna PSP Radomsko

IV miejsce – drużyna z KPP Wieluń

Takie sportowe wydarzenia  oprócz integracji służb pozwalają na ciągłe podnoszenie sprawności fizycznej funkcjonariuszy, która jest pomocna  w wypełnianiu codziennych obowiązków służbowych.

Gratulujemy zwycięskim drużynom!

 • policyjna drużyna z Kamieńska.
 • medal.
 • mecz podczas turnieju piłki siatkowej.
 • puchary podczas I Turnieju Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej.
 • mecz turniejowy.
 • policyjna drużyna z KMP w Piotrkowie Trybunalskim.
 • policyjna drużyna podczas turnieju służb mundurowych
 • mecz turniejowy.
Powrót na górę strony