Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Utrudnienia w związku z protestem rolników

4 kwietnia 2024 roku na terenie Łodzi planowane są protesty rolników. Łódzcy policjanci apelują o cierpliwość i odpowiednie zaplanowanie podróży. Funkcjonariusze ruchu drogowego będą pomagali, aby kierowcy w sposób najmniej uciążliwy mogli dojechać do celu.

Zaplanowany na 4 kwietnia 2024 roku protest rolników na terenie Łodzi może wpłynąć na czas podróży każdego uczestnika ruchu. Protest odbędzie się w godzinach 10:00 – 17:00 na ulicy Aleksandrowskiej. W ramach zgromadzenia uczestnicy protestu będą się przemieszczać ulicą Aleksandrowską i Limanowskiego na odcinku od granic miasta do Alei Włókniarzy, a następnie zawracać na rondzie Korfantego.

Dbając o bezpieczeństwo na ulicach Łodzi policjanci z "drogówki" apelują do kierowców, aby zaplanowali trasę swojej podróży z uwzględnieniem mogących powstać w tym rejonie utrudnień w ruchu. Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego łódzkiej komendy będą wskazywać objazdy i w miarę możliwości upłynnić ruch. W niektórych miejscach może nastąpić zmiana organizacji ruchu, dlatego ważne jest zwracanie uwagi na oznakowanie znajdujące się na drodze. Apelujemy także o stosowanie się do wydawanych przez policjantów poleceń

młodszy aspirant Jadwiga Czyż

Wydział Ruchu Drogowego

Komendy Miejskiej Policji w Łodzi

 

Powrót na górę strony