Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi znaleźli poszukiwanego, który schował się...pod łóżkiem

Niektórzy tak bardzo nie chcą wpaść w ręce policjantów, że stosują sprytne sztuczki. Potrafią ukryć się pod prysznicem lub w szafie. W naszym mieście również takich przykładów nie brakuje. Zdarzały się przypadki ukrywania się w schowku za telewizorem, a nawet pod kołdrą. Tym razem poszukiwany przez organy ścigania mężczyzna ukrył się ....pod łóżkiem.

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli, realizując polecenia sądu, poszukiwali mężczyznę, który miał odbyć karę pozbawienia wolności w wymiarze 3 lat. 9 kwietnia 2024 roku, w godzinach wieczornych, dzielnicowi udali się do mieszkania, gdzie miał przebywać 33-letni zduńskowolanin. Policjanci bacznie obserwując otoczenie i meble w jednym z pomieszczeń podeszli do łóżka. Podnieśli do góry koc, którego fragment wisiał między łóżkiem, a podłogą. Tam, pod łóżkiem, zobaczyli schowanego 33-latka. Został natychmiast zatrzymany. Najbliższe 3 lata spędzi w zakładzie karnym.

Dzielnicowi zduńskowolskiej komendy realizują wiele nakazów i postanowień wydanych przez organy wymiaru sprawiedliwości. Bez ich pracy, wiele rozpraw sądowych nie mogło by się odbyć oraz wielu sprawców przestępstw nie poniosłoby odpowiedzialności za swoje zachowanie.

sierż. sztab. Katarzyna Biniaszczyk

Powrót na górę strony