Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Niedzielne rozpoczęcie sezonu motocyklowego – utrudnienia w ruchu

14 kwietna 2024 roku na parkingu Stadionu Widzewa Łódź, przy ulicy Piłsudskiego 138 łódzcy motocykliści oficjalnie rozpoczną sezon motocyklowy. W tym dniu mieszkańcy Łodzi muszą przygotować się na utrudnienia podczas przejazdu jednośladów ulicami miasta. Apelujemy o cierpliwość.

W niedzielę 14 kwietnia 2024 roku od godziny 10:00 fani dwóch kółek zaczną się grupować na terenie parkingu Stadionu Widzewa Łódź. Inaugurację sezonu motocyklowego rozpocznie o godz. 13:30 parada motocyklistów, która swoim zasięgiem obejmie teren Łodzi. Przejazd jednośladów będzie się odbywał następującymi ulicami:

- start: ul. Smolarka przy Stadionie Widzewa Łódź,

- Aleja Piłsudskiego,

- ulica Piotrkowska,

- ulica Więckowskiego,

- ulica Zielona,

- ulica Legionów,

- Aleja Włókniarzy,

- ulica Wałowa (estakada),

- Aleja Piłsudskiego,

O godzinie 15:00 nastąpi wjazd na parking Stadionu Widzewa Łódź. Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 15:30. Trasę przejazdu będą zabezpieczali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Ze względu na dużą liczbę miłośników jednośladów przybywających w tym czasie do naszego miasta, apelujemy o cierpliwość i ostrożność na drodze, jak również respektowanie przepisów ruchu drogowego. Bądźmy wyrozumiali dla pozostałych uczestników ruchu, w miarę możliwości omijajmy trasy przejazdu oraz korzystajmy z komunikacji zastępczej. Przypominamy, że rozwaga i tolerancja na drodze to gwarancja bezpiecznej podróży.

młodszy aspirant Jadwiga Czyż

Wydział Ruchu Drogowego

Komendy Miejskiej Policji w Łodzi

  • na zdjęciu policjanci na motocyklach służbowych.
Powrót na górę strony