Informacje

Losowanie grup do „Mundialu Uniejów”

13 maja 2024 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi odbyło się losowanie grup do III Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Kobiet i Mężczyzn "MUNDIAL UNIEJÓW" o Puchar Komendanta Głównego Policji, który odbędzie się 27 - 29 maja 2024 roku w Uniejowie.

Na obiekcie sportowym im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie, już za parę dni od 27 do 29 maja 2024  odbędzie się III Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet i Mężczyzn "MUNDIAL UNIEJÓW" o Puchar Komendanta Głównego Policji. W zmaganiach tych udział wezmą drużyny z całego kraju.

Turniej jest memoriałem, który ma na celu kultywowanie pamięci o tragicznie zmarłych policjantach łódzkiego garnizonu: mł. asp. Wiktorze Będkowskim, mł. asp. Bartłomieju Kuleszy oraz asp. Andrzeju Werstaku, którzy w tragicznych okolicznościach 26 marca 2007 roku w Zakładzie Karnym w Sieradzu oddali swoje życie wypełniając do końca rotę ślubowania. Ideą imprezy jest także doskonalenie sprawności fizycznej oraz kształtowanie pozytywnych postaw, a także budowanie dobrej atmosfery w służbie poprzez współzawodnictwo sportowe.

Uroczyste losowanie przeprowadził Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi  insp. Tomasz Jędrzejowski

Partnerem Wydarzenia jest: "Województwo Łódzkie"

Patronatem honorowym imprezę objęli: Wojewoda Łódzki, Marszałek Województwa Łódzkiego, Komendant Główny Policji, Polski Związek Piłki Nożnej, Łódzki Związek Piłki Nożnej

Partnerami wydarzenia są: Powiat Poddębicki, Miasto Uniejów, ZW NSZZ Policjantów woj. łódzkiego, Łódzka Grupa Wojewódzka IPA

Dagmara Mościńska

     

Powrót na górę strony