Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoczął się wojewódzki finał XIV Ogólnopolskich Zawodów Policjantów "Dzielnicowy Roku”

Dzisiaj, 13 czerwca rozpoczęły się eliminacje wojewódzkie do XIV Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku” o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Mariusza Krzystyniaka. Patronat Honorowy nad przedsięwzięciem objęła Pani Dorota Ryl, Wojewoda Łódzki.

Laureaci etapu wojewódzkiego będą reprezentować Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi na zawodach krajowych, które odbędą się w Szkole Policji w Katowicach.

13 i 14 czerwca 2024r. na terenie Ośrodka Szkolenia Policji w Łodzi z siedzibą w Sieradzu oraz strzelnicy znajdującej się na terenie Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli, przeprowadzone zostaną eliminacje wojewódzkiego etapu  XIV Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”.

W zawodach II stopnia, uczestniczą najlepsi dzielnicowi oraz kierownicy rewirów dzielnicowych z 22 komend powiatowych i miejskich województwa łódzkiego. Konkurencje w jakich będą zmagać się uczestnicy zawodów to:

Dzielnicowi:  Konkurencja nr I - strzelanie, Konkurencja nr II - pierwsza pomoc przedmedyczna, Konkurencja nr III – symulacja przyjęcie interesanta, Konkurencja nr IV - test wiedzy Policyjnej.

Kierownicy Rewirów Dzielnicowych: Konkurencja nr I- strzelanie, Konkurencja nr II - pierwsza pomoc przedmedyczna, Konkurencja nr II- test wiedzy Policyjnej.

Policjanci dzielnicowi, którzy zajmą I i II miejsce oraz kierownik rewiru dzielnicowych, który zajmie I miejsce w Wojewódzkich Zawodach XIV Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku” w dniach 22 - 25 października 2024 roku będą reprezentować Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi  w zawodach finałowych, które zostaną przeprowadzone  w Szkole Policji w Katowicach.

O randze przedsięwzięcia świadczy fakt, iż jest ono objęte Patronatem Honorowym Wojewody Łódzkiego Pani Doroty Ryl.

Wszystkim uczestnika zawodów życzymy powodzenia!

Powrót na górę strony