Informacje

Drużyna KWP w Łodzi zajęła II miejsce w Sztafetowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Służb Mundurowych

W ramach XII Maratonu Szakala zostały rozegrane III Sztafetowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Służb Mundurowych, w których reprezentująca łódzką komendę wojewódzką, siedmioosobowa drużyna zajęła miejsce na pudle. Gratulujemy!

22 czerwca 2024 roku w Arturówku, zgrana drużyna policjantów z KWP w Łodzi, stanęła do zaciętej rywalizacji w biegu sztafetowym. Rozegrany został w systemie 7x 6 x 1 km. Zawodnicy sztafety pokonywali kolejno pętlę liczącą około kilometra, a po jej ukończeniu przez każdego z nich, przebiegali ją ponownie w tej  samej kolejności, i tak sześciokrotnie, łącznie pokonując dystans ponad 42 kilometrów. W zmaganiach uczestniczyło łącznie 6 drużyn. A oto zwycięzcy:

I miejsce – 9 Łódzka Brygada WOT

II miejsce – KWP Łódź

III miejsce – Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Łodzi

W kategorii open XII Sztafetowego Maratonu Szakala nasza reprezentacja uplasowała się na 17 miejscu, spośród 60 drużyn, które wzięły w niej udział.

Policyjna drużyna przekazała na ręce insp. Arkadiusza Sylwestrzaka Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, pamiątkową statuetkę z mistrzostw. Komendant Sylwestrzak pogratulował swoim podwładnym ducha walki i zaangażowania, dzięki którym II miejsce na podium należy do nas.

Dagmara Mościńska

• zawodnik drużyny policyjnej podczas Sztafetowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego Służb Mundurowych.
  • policjant biegnie w sztafecie.
  • policjantka pokonuje sztafetę podczas Mistrzostw Województwa Łódzkiego Służb Mundurowych.