Archiwum 2014

W marcu oraz na przełomie kwietnia i maja 2014 r. miała miejsce wymiana doświadczeń zawodowych w obszarze prewencyjnym i zabezpieczania wydarzeń o charakterze masowym. Niemieccy policjanci uczestniczyli w służbie patrolowej na terenie miasta Łodzi i w zabezpieczeniu przejazdu przez województwo łódzkie kibiców klubu piłkarskiego Lech Poznań na mecz z Legią Warszawa.

Z kolei policjanci OPP w Łodzi uczestniczyli w hospitacjach na terenie kraju związkowego Brandenburgia, w związku z odbywającym się tam świętem Baumblüte Fest 2014, gdzie obserwowali działania zabezpieczające tamtejsze oddziały zwarte policji.

Przedmiotowe przedsięwzięcie w sposób znaczący przyczyniło się do zacieśnienia współpracy, lepszego poznania sposobu i metod taktycznych, realizowanych przez policjantów Oddziału Prewencji Policji w Poczdamie, redukując przy tym bariery językowe i kulturowe.

 

  • Zdjęcia części uczestników imprezy - widok z tyłu z trybuny na stadionie
    Zdjęcia części uczestników imprezy - widok z tyłu z trybuny na stadionie
  • Zdjęcie grupowe uczestników imprezy w plenerze na tle drewnianego ogrodzenia i zadaszenia
    Zdjęcie grupowe uczestników imprezy w plenerze na tle drewnianego ogrodzenia i zadaszenia
  • Zdjęcie pięciu umundurowanych uczestników imprezy stojących pomiędzy samochodami policyjnymi typu van - w tle widoczne namioty
    Zdjęcie pięciu umundurowanych uczestników imprezy stojących pomiędzy samochodami policyjnymi typu van - w tle widoczne namioty