Archiwum 2015

W lipcu 2015 r. do wspólnej rywalizacji w ramach policyjnego turnieju par patrolowych pn. „Patrol Roku 2015” zaproszono przedstawicieli delegacji zagranicznej z zaprzyjaźnionego kraju związkowego Brandenburgia. O miano najlepszej „Pary Roku 2015” stanęło 46 najlepszych funkcjonariuszy służb patrolowo – interwencyjnych z województwa łódzkiego, a także 2 pary z Policji kraju związkowego Brandenburgia.

Mundurowi musieli wykazać się sprawnością fizyczną oraz celnym okiem, w symulowanych sytuacjach przeprowadzali interwencje policyjne polegające na praktycznym wykorzystaniu wiedzy i umiejętności. Punktacja była prowadzona podwójnie: w pełnym zakresie dla polskich drużyn, które pisały również test i odrębna za umiejętności techniczne (strzelanie, bieg, pierwsza pomoc, taktyki i techniki interwencji), w której uwzględnieni zostali nasi goście z Niemiec. Udział we wspólnych zawodach to pierwsze takie doświadczenie dla policjantów zarówno z KWP w Łodzi jak i Brandenburgii. Mundurowi wymienili doświadczenia zawodowe i nawiązali kontakty. Zmagania funkcjonariuszy, w ostatnim dniu turnieju obserwowała insp. Renata Kasprzyk-Papierniak - Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.

 

 • Zdjęcie wspólne uczestników imprezy siedzących na sali szkoleniowej (uczestniczka siedząca na środku w pierwszym rzędzie trzyma na kolanach maskotkę Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi - Komisarza Błyska)
  Zdjęcie wspólne uczestników imprezy siedzących na sali szkoleniowej (uczestniczka siedząca na środku w pierwszym rzędzie trzyma na kolanach maskotkę Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi - Komisarza Błyska)
 • Zdjęcie kilkuosobowej grupy uczestników w ochraniaczach na uszy i z bronią - przygotowujących się do ćwiczeń
  Zdjęcie kilkuosobowej grupy uczestników w ochraniaczach na uszy i z bronią - przygotowujących się do ćwiczeń
 • Zdjęcie ośmioosobowej grupy uczestników obserwujących stanowisko dyżurnego w czasie pracy (obsada jednoosobowa)
  Zdjęcie ośmioosobowej grupy uczestników obserwujących stanowisko dyżurnego w czasie pracy (obsada jednoosobowa)
 • Zdjęcie części uczestników na sali wykładowej na tle dużego ekranu telewizyjnego - w trakcie odbierania zestawów pamiątkowych na zakończenie przedsięwzięcia (jeden z uczestników trzyma oprawioną fotografię z widokiem ulicy i stojącego na niej radiowozu)
  Zdjęcie części uczestników na sali wykładowej na tle dużego ekranu telewizyjnego - w trakcie odbierania zestawów pamiątkowych na zakończenie przedsięwzięcia (jeden z uczestników trzyma oprawioną fotografię z widokiem ulicy i stojącego na niej radiowozu)

 

 

Powrót na górę strony