Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali sprawcę zabójstwa

Kryminalni z V Komisariatu KMP w Łodzi zatrzymali sprawcę, który bestialsko pobił 35-letniego mężczyznę pod jednym ze sklepów spożywczych na osiedlu Bałuty w Łodzi. Pokrzywdzony doznał bardzo poważnych obrażeń ciała, które spowodowały jego zgon.

22 czerwca 2017 roku funkcjonariusze V Komisariatu KMP w Łodzi powiadomieni zostali o zgonie młodego mężczyzny. Mężczyzna zmarł w mieszkaniu, które zajmował wraz ze swoim kolegą. Obecny na miejscu biegły lekarz medycyny sądowej, nie wykluczył, że do śmierci pokrzywdzonego mogły przyczynić się osoby trzecie. Jak wynika z relacji świadków, w tym współlokatora denata, prawdopodobną przyczyną zgonu 35-latka było pobicie. Żmudna praca śledczych, którzy zaczęli zbierać informacje na temat ostatnich godzin życia zmarłego, potwierdziła to przypuszczenie. Ustalono, że pokrzywdzony w dniu 18 czerwca 2017 roku został dotkliwie pobity. Do zdarzenia doszło pod jednym ze sklepów spożywczych na osiedlu Bałuty. Wtedy mężczyzna został zaczepiony przez dwóch mężczyzn, z których jeden dotkliwie go pobił. Obrażenia, których doznał pokrzywdzony, były na tyle poważne, że przyczyniły się do jego śmierci. W dniach 18-20 czerwca 2017 roku mężczyzna przebywał w szpitalu skąd wypisał się na własną prośbę.

Kryminalni, krok po kroku dotarli do świadków zdarzenia i ustalili personalia  agresora. Okazał się nim być karany w przeszłości 39-latek. Mężczyzna w chwili zatrzymania przez policję, ukrył się na balkonie mieszkania swojej konkubiny. Policjanci wykazali się jednak czujnością i odnaleźli mężczyznę. Jeszcze dziś sprawca usłyszy on zarzut zabójstwa za co grozi najwyższy wymiar kary.

 

Powrót na górę strony