Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zamaskowani „porywacze” z bmw

Policjanci wyjaśnili sprawę uprowadzenia młodej kobiety przez kilku zamaskowanych mężczyzn, którzy wciągnęli ją do bmw. Funkcjonariuszy zaalarmował przypadkowy świadek.

 

 

16 maja 2016 roku około godziny 15.40 dyżurny kutnowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie od przypadkowego świadka , który zauważył niepokojącą sytuacje. Wyglądając przez okno zobaczył dziwnie zaparkowane bmw. W aucie siedziały 3 osoby. W pewnym momencie z pojazdu wybiegło kilku zamaskowanych w kominiarki  mężczyzn odepchnęli przechodnia i wciągnęli do bmw idącą z nim młodą kobietę. Odjechali z impetem w jedną z ulic.  Obserwator przekazał jedynie fragmenty tablic rejestracyjnych. Zgłoszenie to uruchomiło całą procedurę. Po analizie wytypowano auto, którym mogli poruszać się sprawcy. Pod wskazanym adresem zastano zaskoczona właścicielkę, która stwierdziła, że aktualnie bmw użytkuje jej syn. Skontaktowała się z nim telefonicznie i poprosiła o przyjazd do domu. Na 19-latka i trójki jego pasażerów wśród , których była rzekomo uprowadzona kobieta czekała już policja. Wszystko okazało się żartem. Nastolatce nic się nie stało i nie miała żadnych pretensji do znajomych.

Należy pamiętać, że policja nie może ignorować takich zgłoszeń  a głupi żart angażuje funkcjonariuszy , którzy w tym czasie nie wykonują innych zadań zapewniających bezpieczeństwo.

 

Powrót na górę strony