Tragiczny wypadek na drodze ekspresowej S8 - Informacje - Policja Łódzka

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek na drodze ekspresowej S8

Wieluńscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło na drodze ekspresowej S 8 w okolicy miejscowości Naramice gmina Biała. Na skutek zderzenia się dwóch samochodów śmierć poniósł kierujący infinity 46- letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.

12 stycznia 2020 roku około godz. 19:50 na drodze ekspresowej S8 w okolicy miejscowości Naramice gmina Biała doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Według wstępnych ustaleń, kierujący infinity 46- letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego jadąc w kierunku Warszawy po wykonaniu manewru zmiany pasa ruchu najechał na tył poruszającego się w tym samym kierunku volvo, którym kierował 53- letni mieszkaniec powiatu przysuskiego. W wyniku wypadku kierujący infinity 46- latek na skutek obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Kierowca volvo był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Czynności nadzorowane są przez Prokuraturę Rejonową w Wieluniu.

W trosce o bezpieczeństwo na drodze policjanci apelują do wszystkich kierujących aby pamiętali o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze, jak również zachowywali bezpieczną odległości od pojazdu poprzedzającego. Pamiętajmy o własnym bezpieczeństwie oraz o nie przecenianiu własnych umiejętności podczas kierowania pojazdami.

  • Policjant pracujący na miejscu zdarzenia drogowego
    zdjęcie KPP Wieurszów
  • samochód uczestniczący w wypadku drogowym
    zdjęcie KPP Wieurszów
  • samochód uczestniczący w wypadku drogowym
    zdjęcie KPP Wieurszów