Informacje

Łódzki policjant na podium Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w badmintonie

W dniach 12-13 września br. odbyły się VIII Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Badmintonie Suchedniów 2020. 120 zawodników reprezentowało m.in. Wojsko, Policję, Straż Pożarną, Straż Miejską, Służby Więzienne. Wśród uczestników znalazł się policjant z łódzkiego garnizonu, który stanął na trzecim stopniu podium w kategorii powyżej 30 roku życia. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Sierż. sztab. Maciej na co dzień pełni służbę w Samodzielnym Pododdziale Kontrterrorystycznym. W policji pracuje od ponad 6 lat. Swoją przygodę z badmintonem rozpoczął w wieku 14 lat i od tego czasu nie tylko trenuje ale również uczy tej dyscypliny sportu. W turnieju rozegrał 6 meczów w systemie grupowo-pucharowym w grze pojedynczej 30+. W półfinale po zaciętej walce uległ strażakowi z Kielc. Maciej tym samym uplasował się na trzecim stopniu podium. Gratulujemy ogromnego sukcesu i życzymy kolejnych zwycięstw!!!

• Wnętrze sali gimnastycznej, na podium stoi trzech zawodników, w rękach trzymają medale i dyplomy, po lewej stronie stoi dwóch przedstawicieli komisji zawodów, w tle plakaty i banery.
  • Zdobyty przez policjanta dyplom, medal i puchar.