Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi uczestnikiem konkursu Politechniki Łódzkiej

To już IV edycja Konkursu na ,,Najlepszego Pracodawcę województwa łódzkiego według studentów Politechniki Łódzkiej” organizowanego przez tę uczelnię. Wśród uczestników znalazła się Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

14 czerwca 2023 roku w siedzibie Politechniki Łódzkiej odbyła się uroczysta finałowa gala w ramach podsumowania  IV edycji konkursu na: „Najlepszego pracodawcę woj. łódzkiego według studentów Politechniki Łódzkiej” w którym udział brała Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi. Podziękowanie za udział w tym przedsięwzięciu w imieniu Komendanta odebrał Naczelnik Wydziału Doboru mł. insp. Rafał Mrozowski.
Głównym celem Konkursu jest wyłonienie najbardziej przyjaznego i otwartego pracodawcy województwa łódzkiego w oczach studentów Politechniki Łódzkiej. Konkurs ma na celu prezentację i promowanie pracodawców, którzy mają korzystny wpływ na rozwój naszego województwa poprzez tworzenie miejsc pracy, atrakcyjne programy praktyk i staży studenckich.  Przedsięwzięcie ma na celu promowanie pozytywnego wizerunku pracodawców wśród studentów Politechniki Łódzkiej.

podkom. Adam Dembiński

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony