Informacje

Pajęczański policjant w Działoszyńskiej Dziesiątce zdobywa I miejsce. Gratulujemy!

Starszy posterunkowy Damian Skupiński, policjant z Komisariatu Policji w Działoszynie, kolejny raz w znakomitym czasie pokonuje dystans 10 km. Tym razem w Działoszyńskiej Dziesiątce pokonał go z wynikiem 33:29. W kategorii do 29 lat zdobywa pierwsze miejsce.

18 maja 2024 roku w Działoszynie odbyła się sportowa rywalizacja biegaczy. To 13 edycja „Działoszyńskiej Dziesiątki”. Wydarzenie to zostało na stałe wpisane w kalendarz imprez naszego powiatu. To jeden z „mocniejszych” biegów w Polsce. Uczestnicy rywalizowali na dystansie 10km. Wśród biegaczy znaleźli się olimpijczycy, maratończycy, polskie biegowe sławy oraz pajęczański policjant – starszy posterunkowy Damian Skupiński. Damian jak zwykle spisuje się się na „medal”.  W tej trudnej i zaciętej rywalizacji w kategorii Open zdobywa 8 miejsce, w kategorii  wiekowej do 29 lat wywalczył pierwsze miejsce z czasem 33:29.  Życzymy dużo wigoru, energii i oczekiwanych rezultatów w kolejnych zawodach sportowych. Gratulujemy kolejnego sukcesu!