Informacje
Rozmiar czcionki
-
Radomszczańscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na drodze K-91 w miejscowości Kolonia Borki. Na skutek wypadku śmierć poniosła 68-letnia kierująca rowerem.
Dodano: 15.11.2020 KPP Radomsko -
Wieczorem 11 listopada 2020 roku policjanci z komisariatu w Kamieńsku zatrzymali 28-letniego mieszkańca Radomska, który poruszając się skradzionym wcześniej samochodem mazda nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna podejrzany jest o popełnienie łącznie 10 przestępstw, w tym kradzieży z włamaniem do domu, kradzieży samochodu oraz kilkukrotną jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.
Dodano: 15.11.2020 KPP Radomsko -
Policjanci z V Komisariatu KMP w Łodzi otrzymali zgłoszenie dotyczące pobicia 46-latka. Pokrzywdzony miał zostać zaatakowany na ulicy przez nieznanych sprawców. Wnikliwa analiza okoliczności sprawy wykazała, że opisane zdarzenie miało zupełnie inny przebieg.
Dodano: 15.11.2020 KMP Łódź