Informacje
Rozmiar czcionki
-
Targowiska pod czujnym okiem policjantów
Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi przy wsparciu mundurowych z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi przeprowadzili kontrole w rejonie bałuckich targowisk.
Dodano: 21.02.2025 KMP Łódź -
Dwóch sprawców kradzieży z włamaniem zatrzymanych
Kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu skierniewickiego, którzy w ubiegły czwartek włamali się do jednego z lokali na terenie Skierniewic. Sprawcy usłyszeli już zarzuty, za popełnione przestępstwo mogą spędzić w więzieniu do 10 lat.
Dodano: 21.02.2025 KMP Skierniewice -
PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ "KIERUJĄCY-PIESZY" oraz "BEZPIECZNY ROWERZYSTA"
Wczoraj na terenie Łodzi przeprowadzone zostały wojewódzkie działania pn. "KIERUJĄCY- PIESZY" oraz „BEZPIECZNY ROWERZYSTA", których celem było egzekwowanie przepisów ruchu drogowego i zwiększenie bezpieczeństwa na ulicach miasta.
Dodano: 21.02.2025 KMP Łódź -
Policjanci doskonalili umiejętności z zakresu pierwszej pomocy
Policjanci z Łasku i Pabianic doskonalili swoje umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy podczas szkolenia zorganizowanego na terenie Komendy Powiatowej PSP w Łasku. Regularne ćwiczenia są niezwykle istotne, ponieważ to właśnie funkcjonariusze często jako pierwsi pojawiają się na miejscu zdarzeń, gdzie liczy się każda sekunda. Dzięki takim inicjatywom policjanci mogą działać pewnie i skutecznie w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.
Dodano: 21.02.2025 KPP Łask -
Policjanci zabezpieczyli ponad 31 gramów mefedronu
Policjanci z łęczyckiej komendy zatrzymali 36-latka podejrzanego o posiadanie nielegalnych substancji. W mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 30 gramów mefedronu. Za posiadanie narkotyków grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 21.02.2025 KPP Łęczyca