Informacje
Rozmiar czcionki
-
Ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy oraz Apel Pamięci
Uroczysty apel z okazji ślubowania nowo przyjętych funkcjonariuszy garnizonu łódzkiego oraz upamiętnienia 84 rocznicy Zbrodni Katyńskiej odbył się na placu przed Aleją Dębów Pamięci na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi. Dla 42 funkcjonariuszy, właśnie teraz zaczyna się niezwykła policyjna misja, podczas której będą chronić porządku prawnego i strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia.
Dodano: 14.03.2024 KWP Łódź -
Zatrzymany na gorącym uczynku podczas kradzieży z włamaniem
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 27-latka, który włamał się do niezamieszkałego mieszkania. Mężczyzna plądrując pomieszczenia kradł kable elektryczne. Usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. Jednak to nie jedyne co miał na sumieniu.
Dodano: 14.03.2024 KMP Piotrków Trybunalski -
Nie daj się oszukać na szybki zarobek
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie apelują, aby nie dać się skusić reklamami o możliwości szybkiego zarobienia pieniędzy. 31-latka kupując wirtualne produkty straciła oszczędności w kwocie ponad 20 000 złotych. Policjanci niezmiennie apelują o rozwagę i ostrożność w dysponowaniu swoimi oszczędnościami.
Dodano: 14.03.2024 KPP Wieruszów -
Podpalił skład drewna, został zatrzymany
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który na terenie jednej z firm w Piotrkowie Trybunalskim podpalił skład dębowego drewna. Swoim zachowaniem mężczyzna spowodował straty w wysokości 5000 złotych. Usłyszał już zarzuty. Przestępstwo uszkodzenia mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 14.03.2024 KMP Piotrków Trybunalski -
Tymczasowy areszt za narkotyki
Koluszkowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 35 i 38 lat, którzy posiadali znaczne ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 400 gramów środków odurzających w postaci mefedronu, ecstasy, amfetaminy i marihuany. Wobec mężczyzn sąd zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.
Dodano: 14.03.2024 KPP Łódź-Wschód